24 Haziran 2013

Yapı Kredi Bankası Bilgi Verilmeksizin Alınan Hesap İşletim Ücreti!

Yapı Kredi Bankası benim bilgim dahilinde olmadan hesap işlem ücreti almış. 21. haz. 2013 tarihinde tem-ara 12 TL hesap işletim ücreti adı altında 47,62 TL'lik ve BSMV Tem-ara 12 TL hesap işletim ücreti adı altında 2,38 TL para aldılar.


2 ay öncesinde Yapı kredi tarafından sürekli Kredi kartı başvurusu için aradılar ve Kredi Kartımızı alırsanız 1 yıl boyunca hiçbir şekilde Bankamız tarafından para alınmayacağını söylediler, bende bu şartlar dahilinde kabul ettim. Kredi kartımı daha kullanmadan hesaba para yatırdığımda, hesap işlem ücreti aldığını fark ettim.


Yapı Kredi Bankasını en kısa sürede bu sorunu çözüme ulaştırmasını ve paramı geri iade etmesini talep ediyorum.

Celal 73 Okunma

Cevaplar

  • Celal02 Temmuz 2013

    Yapı Kredi genel müdürlüğe 2 defa mesaj gönderdim acaba neden geri dönüş olmadı!!!

  • Celal02 Temmuz 2013

    Banka çözüm yolu bulmak yerine umursamaz bir hava içerisinde! şikayetimden sonra 2 defa daha genel müdürlüğü mesaj göndermeme rağmen hiçbir şekilde benimle irtibata geçmediler bende tüm hesaplarımı kapattırdım!!!

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi24 Haziran 2013

    Sayın Yetkili, 1864723 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön