27 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankası Bilgi Güncellemesi Adı Altında Müşteri Yanıltıyor!

Çalıştığım işyerinde maaşlarımız YKB ye yatırılıyor. İzmir Dokuz Eylül Şube çalışanı E. A. geçen hafta fabrikamıza gelerek bilgi güncellemesi adı altında tüm çalışanlara birçok evrak imzalattı ve imzalamamak istediğimde bunun zorunlu olduğunu yoksa maaşımı çekemeyeceğimi; bilgi güncellemesi için banka şubesine gitmem gerektiğini söyledi.

İş yerimden izin almamak adına mecburen evrakları imzalamadım; fakat kendisine kredi kartımı ve esnek hesabımı kapattığımı ve hiçbir şekilde maaş hesabımın dışında ek bir hizmet istemediğimi; esnek hesabımın ve kredi kartımın tekrar aktif hale geçmemesini söylememe rağmen az önce kartımın onaylandığına dair mesaj aldım.

Hatice 36 Okunma

Cevaplar

  • Hatice24 Mayıs 2013

    Bu kadar uzun süredir, hala süreçle ilgili bilgilendirilmedim. Sadece cevap verilmek adına buraya yazılmış standart bir iletiden fazlası değil maalesef yukarıda yazılanlar.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön