10 Eylül 2013 #1995789

Yapı Kredi Bankası Bilgi Edinme Hakkımızı İhlal Ediyor!

Yapı Kredi Bankası'nda bulunan 2 vadesiz hesabım ve ödemesi ile ilgili icra dosyası olan bir kredim var. Banka gecikmiş ödemelerimi sebep göstererek çağrı merkezi ve İnternet şubesini kullandırmıyor ve çağrı merkezinden hiç bir şekilde hesabımın bakiyesi ile ilgili dahi bir bilgi alamıyorum. Şube ve çağrı merkezi karambolde bırakıyor.


Bankanızda bulunan maaş hesaplarım bakiyesi, durumu ile ilgili bilgi verilmiyor. Yapılan işlemin bilgi edinme hakkımı ihlal edildiği açıktır. Problemin düzeltilmesini ve gerekli iletişimin sağlanmasını rica ediyorum.

Kazım 202 Okunma

Cevaplar

  • Kazım10 Eylül 2013

    Dönüş yapılmış evet genel müdürlük dahilinde olması benim için bir açıklama yok yani bu bilginin bana bir faydası yok. Ben sizden çözüm rica ediyorum verdiğiniz cevap genel müdürlük konuyu biliyor yani benim tarafıma makul bir açıklama yapılmasını rica ediyorum.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, 1995789 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön