18 Mart 2013 #1691585

Yapı Kredi Bankası Bildirilen Kampanyanın Değiştirilmesi!

Yapı Kredi Bankasından ''size özel kampanyamız devam ediyor 14-31 martta Yapı Kredi Kredi kartlarınızla 406 tl daha harcayın veya nakit çekin 406 tl puan kazanın. Puan yaz 3160'a gönder. '' mesajı almam ile birlikte bildirilen numaraya puan yazarak gönderdim. Kampanyaya dahil olduğuma dair bildirim mesajıda gelmiştir. Yaklaşık 4 saat sonra düzeltme adı altında Yapı Kredi Bankasından gelen mesajda ''düzeltme mesajıdır. Size özel kampanyamız devam ediyor 14-31 martta Yapı Kredi Kredi kartlarınızla 406 tl daha harcayın veya nakit çekin 20 tl puan kazanın. Puan yaz 3160 a gönder. '' mesajını aldım. Bankanın yapmış olduğu bankaya olan güvenimi sarsmış olup bu hediye puanın verilmesi gerekmektedir.

Soner 1.367 Okunma

Cevaplar

  • Soner08 Nisan 2013

    Şikayeti yaptıktan 4 gün sonra banka gerekli incelemeler yapılarak tarafıma cevap verileceğini bildirmesine rağmen 15 gündür herhangi bir cevap alamamamın sebebi nedir.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön