21 Ocak 2014 #2247527

Yapı Kredi Bankası Benim Limitimi Arttırmıyor

Yapı kredi play card sahibiyim ve benim başvurduğum zamanda 500 TL limit tahsis ediliyordu. En fazla ve 500 TL limiti şu anda 1000 TL limite çekmişler. Bir gün geciktirme yapmadan günü gününe borçlarımı ödedim fakat 500 TL limit bana yeterli gelmiyor.


Aynı üniversitede beraber okuduğum arkadaşlarım play carda yeni başvurdular ve onlara 1000 TL limit tahsis edildi. Şubeye bu konu için başvurdum gelir belgenizi ya da kefil getirmeniz gerekmektedir dediler. İnternet sitenizde neden öyle yazmıyor o zaman?


Limitimin 1000 TL ye yükseltilmesini ve bunun için gerekli ne varsa yapılmasını istiyorum. Müşteri hizmetlerinden bana kefil ve gelir belgesi getirmemi talep etmemesini rica ediyorum.

Mustafa 333 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

  • Mustafa27 Ocak 2014

    Henüz bir yardımları olmadı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön