15 Mart
Yorum Yap
#11719711

Yapı Kredi Bankası Beni Yanılttı!

Yapı Kredi Bankası Ürgüp Şubesinden 1299 TL'lik palmiye paketli pos makinesi aldım ve 1 hafta içerisinde kullanmaya başlayacağım belirtildi. 2 hafta sonra aradığımda Mail Order'in 4 ay sonra açılacağını bildirdiler. Dolayısıyla bütün kredi kartlarım ve pos makinesini 1299 TL ve kredi kartı puanlarım yanmasına rağmen hemen iptal ettirdim. Banka müdürü dahil kimse bir açıklama yapamadı. Şu düzende kim kimi kandırırsa artık. Herkesin paraya ihtiyacı var, para ve üretim olmayınca kim kimi kandırırsa maalesef.

Alibektas Alibektas 360 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Alibektas20 Mart

  Tarafıma çözüme dair bir sonuç bildirilmemiş ve telefon ile hiçbir şekilde bilgilendirme yapılmamıştır, maalesef.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi20 Mart

  Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmış ve size kayıtlı telefonunuzdan bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi19 Mart

  Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz devam etmektedir. Süreç tamamlandığında detaylı bilgilendirme için sizlerle iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi15 Mart

  Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları