06 Ağustos 2015

Yapı Kredi Bankası Bekletilme Süresi

İzmir Bornova Ayakkabıcılar sitesindeki 12 kodlu şubenizden şikayetçiyim! Saat 12.30 olarak ayarladığınız çalışma saatlerini keşke biz sadece ticari müşterilerimize hizmet veriyoruz olarak not düşersiniz iyi olur tavsiye! Öğle yemeği saatinde şubenize gidiyorum tam bir fiyasko ve stres olup geri geliyorum. Bugün tam 40 dakika bekledim son 3 kişi kaldı şubenizde dayanamadım gişeye gittim sordum siz neye göre öncelik alıyorsunuz diye şubenizdeki personel öğle yemeği saatim geçiyor diye çıkıştı bana. Bu sisteminize bir çare bulun ben de sizin müşterinizim ama hiçbir ayrıcalık göremiyorum aksine 3.sınıf insan muamelesi görüyorum!

Sevda 46 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi11 Ağustos 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 11/08/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi06 Ağustos 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön