03 Mart 2014

Yapı Kredi Bankası Başvuru Değerlendirme Süreci Ciddiyetsiz!

10 gün önce maaş bordromla birlikte (yaklaşık 5000 tl) Adios premium kredi kartına başvuru yaptım. Limit sıkıntısı olmasın diye de tüm kredi kartlarımı öncesinde iptal ettim. Bugün elime talep etmediğim bir ürün olan Adios kart geldi (ürün değişikliği haber verilmedi) limit de 250 tl.


Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetlerini aradım şubeye yönlendirdi şubeye gittim müşteri hizmetlerine yönlendirdi. Yarım günümü harcadım. Neticesinde çözüm tekrar dilekçe ve güncel (10 gün önceki yetmiyor) bordromla başvurmam gerekiyormuş.


İstemediğim bir ürün (habersiz), ilgisiz şube(ODTÜ) ve müşteri hizmetleri, müşteriyi mağdur eden prosedürler. Sonuç: Müşterisini kaybeden bir banka (kartı ve başvurumu iptal ettirdim)

Selim 171 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi06 Mart 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön