20 Şubat 2013 #1644119

Yapı Kredi Bankası Bankam Benim Sorunuma Yanıt Vermiyor!

2002 yılında Antalya, Kumluca şubesine açtırmış olduğum hesap. Geçen 11 yıl içerisinde hesabımdan hesap işletim ücreti adı altında kesilen para ile ilgili bu ücretlerin kesildiğini gösterir hesap özetinin mail adresime gönderilmesi istiyorum.


Bana cevaben; Kumluca şubem diyor ki biz sadece geriye dönük olarak geçen son iki yılın özetini verebiliyoruz daha fazla bilgi için genel merkez yetkilidir karşılık olarak şubeniz sadece 2012 yılına ait bir dekont göndermiştir bütün taleplerim karşılıksız kalmıştır bu durumun düzeltilmesi gereğinin yapılmasını talep ediyorum aksi halde tüketici hakları mahkemesine gideceğimi kanuni yoldan bu hakkımı arayacağım bilinmelidir.

Tevfik 32 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön