06 Mayıs 2013 #1779461

Yapı Kredi Bankası Bankacılık Paket Ücreti Adında Kesinti Yapıldı!

Vadesiz hesabımdan, benim bilgim dışında bir pakete üye yapılmışım ve bu işlem sonucunda da 79 tl ücret kesintisi yapılmış. Müşteri hizmetlerini arıyorum xxx tarihinde kullanmış olduğunuz kredi ile alakalı bir fon kesintisi deniyor. Bende o krediyi çekeli 2 sene olduğunu ve 2 senedir ilk defa böyle bir kesinti olduğunu söylüyorum. Onu biz bilemiyoruz krediyi çektiğiniz şube ile görüşmelisiniz deniyor.


Zaten araştırınca ilk defa benim başıma gelmediğini de gördüm.Böyle bir ilgisizlik olabilir mi. Hayatımda ilk defa bu kadar farklı bir bankayla muhatap oluyorum. Kısacası bu paranın hemen iadesinin yapılmasını talep ediyorum.

Serhat 77 Okunma

Cevaplar

  • Serhat09 Haziran 2013

    noldu 25 günde hala yazacak bir cevap bulamadınız mı sevgili yapıkredi bankasının değerli müşteri hizmetleri? nasıl bir katakulli yaptığınızı söylemeyecek misiniz? yok efendim meşe pakedi üyemizsiniz ondan dolayı. vay efendim yıllık kart ücreti almıyoruz o yüzden... hadi anlatın da bilelim.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön