31 Ekim 2016 #6805486

Yapı Kredi Bankası Banka Şubesinden Para Çekme!

Yıllar sonra yani 7 sene sonra Yapı Krediyle tekrar çalışayım belki bir şeyler değişmiştir dedim ama daha kötü olmuş anladım. Düşünün hesabınızda para var gişedeki arkadaş parayı sayıp önünüze koyuyor daha sonra aaaa imza olmamış deyip önünüzden geri çekiyor. Diyorum ki ben imza beyanı vermedim gelen arkadaş tüm evrakları imzalattı ve gitti meğerse 2008 yılınca imza beyanım varmış ona istinaden bu muameleyi görmüşüz. Posu kapatın dedim internet şubesinden EFT yapayım dedim şimdi de internet şubesine giremiyorum. Tekrar pişman ettin beni Yapı Kredi teşekkürler hesabımdaki parayı alamıyorum.

Murat 455 Okunma

Cevaplar

  • Murat01 Kasım 2016

    Yapı kredi diyor ki ben burayı tanımıyorum şikayet edeceksen gel gizli mesajlar içinde bizim sitemizden hallet yani işi kökünden çözme peşinde. Kimse bırakmasın peşini yine buradan devam edin bırak herkes şikayetleri okusun gizli kapılar arkasında kalmasın. He bu arada posumu kapattım internet şubesinden parayı başka hesaba attım ve kurtuldum...

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön