27 Nisan 2013 #1767022

Yapı Kredi Bankası Banka Puanlarımı Eksik Veriyor!

World Kart kullanıcısıyım. Müşteri numaram 38835*** dir. Geçen ay ve daha önceki aylarda banka world üyesi olmayan yerlerde yapılan her 10 tl lik alışverişe bir puan verirken şimdi nasıl bir uygulama yaptığını bilmediğim bir şekilde puanlama yapıyor. Müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmede puanlama üzerinde bir değişiklik olmadığını belirtti ama bana çözümde sunamadı.


Bankalar kendilerine gelince bizden alacaklarını eksiksiz alırken müşteriye verdiklerini ne tutturursa o şekilde verme yoluna giriyor. Bu bankanın yapmış olduğu hatanın düzeltilmesini ve hakkım olan puanların bu ve bundan sonraki günlerde de verilmesini istiyorum.

Akif 49 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

  • Akif29 Nisan 2013

    Yapı Kredi Bankası world puan uygulamasında verdiği bilgi ile uygulamada verdiği puan bambaşka. Şöyleki; internet sitesinde sıkca sorulan sorularda müşterileri ile paylaştığı cevap aşağıdaki gibidir. Nasıl Worldpuan Kazanabilirim ? Worldcard'ınızla yapmış olduğunuz her 4 TL’lik alışveriş karşılığında 1 Worldpuan kazanırsınız. World üyesi olan işyerlerinden yapmış olduğunuz işlemlerde ise kat kat puan kazanabilirsiniz. Worldpuan kazanın! World Üye İşyerleri'nde hangi oranda puan kazanacağınızı kasaların önündeki panolardan öğrenebilirsiniz. Bu bağlamda müşteri bazlı bilgilendirmeniz yanıltıcı olduğu gibi müşterilerinize hakettikleri puanları vermiyorsunuz. Yanlış bilgilendirme bir suçtur.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön