Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Yapı Kredi Bankası ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Cevat sonuçtan hiç memnun değil

Yapı Kredi Bankası Banka Promosyonu Maaş Haczi Süreci

2.448
Cevat
Cevat 03 Ocak 15:52

Maltepe Şubesi ve çağrı merkezi yardımcı olamadığı için, buradan yazmak durumunda kaldım.

Konuyu kısaca izah etmek gerekirse, yaklaşık sekiz aydır, Yapı Kredi kredi borcum ile ilgili çeyrek oranda maaş hacizim mevcut. Maaş hesabıma para giriş çıkışı ve benzeri konularda sorun yaşamıyorum. Ancak çalıştığım şirket, maaş bankası olarak tarafınızla yeni bir anlaşma yaptı.

Bu anlaşma neticesinde, 16 Ocak 2023 tarihinde bir promosyon ödemesi yapılacağı ifade edildi. Bu bağlamda Yapı Kredi icra birimi ve hukuk bürosuyla yaptığım görüşmelerde, Maltepe şubesi ile görüşmem gerektiği iletildi.

Az önce şubede 01 numaradaki hanımefendiyle görüşüp bankadan ayrıldım. Bu durumu göremeyeceklerini ileterek, ilgisiz bir şekilde müşteri hizmetlerine yönlendirdi.

Herkes her yere yönlendiriyor fakat soruma hiçbir cevap alamıyorum. Çalıştığım şirket, maaş haczini icra müdürlüğünün IBAN numarasına direkt olarak yapıyor, kalan 4/3 kısım maaş ödemesi olarak bana yansıtılıyor.

Konunun çözülmesini, en azından bir bilgi verilmesini talep ediyorum.

Cevat
Cevat12 Ocak 13:27

1 haftadır hiç kimse iletişime geçmedi, erken haber vermek ve bilgi istemek maalesef ki bu bankada işe yaramıyormuş. Bu yaptığınız doğru değil Yapı Kredi yetkilileri.

Benzer Şikayetler

profile
445
1 hafta önce

Yapı Kredi Bankası Güncel Emekli Banka Promosyonu

16 Mart 2023'de güncellenen emekli banka promosyonu ve mevcut müşterisi olarak anlaşmayı yenilemek için gittiğimizde sabah 9:30' da banka boştu iki personel boş oturuyordu üçüncüsünün müşterisi vardı numaratör kapalı idi esmer genç bayan banka personeli kendisine doğru yönelince numaratörü açtı yana...

profile
1.025
21 Kasım 2022

Yapı Kredi Telefon Numarası Hatalı Girdi Değiştirmiyor

Babam Ziraat bankasından emekli maaşını almaktaydı. 17.10.2022 tarihinde Yapı Kredi bankasına maaşını taşıyıp promosyon alalım dedik pişmanlığımız başladı. Eskiden almış olduğum vekalette emekli promosyon işlemi ve emekli maaşı taşıma ibaresi olmadığından yeni vekalet istediler engelli babamı ilk ai...

profile
10.108
05 Eylül 2022

Yapı Kredi Bankası Promosyon Yatırılmadı

Şanlıurfa Viranşehir'de öğretmenim. Banka promosyonu için 10 gün oldu dilekçe yazdım okula verdim halen promosyonum yatırılmadı.Gereğinin yapılmasını rica ediyorum. Milli Eğitim ile anlaşma yaptığınız promosyondan faydalanmak istiyorum. Yapı Kredi maaş müşterisiyim.

  • profile
1 Destekçi
profile
13.964
02 Eylül 2022

Yapı Kredi Bankası Bankalar Artık Emekli Maaşını İstemiyor

76 yaşındaki emekli maaşı ile geçinen annem bugün promosyon alabilmek için en yakın banka şubeleri olan İstanbul Ümraniye Ihlamurkuyu Mahallesi' nde bulunan Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası ve İş Bankasını giderek emekli maaşını taşıma işlemi yapmak istedi. Şube görevlileri tarafından kendisine f...

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum
profile
4.592
29 Ağustos 2022

Yapı Kredi Bankası 2022'de Kapıyı Kilitleyip İçeriye Almayan Ortaçağ Bankası!

Yeni atandığım Nazilli ilçesinde maaş hesabı açtırmak üzere daha öncesinde de birkaç defa uğrayıp kalabalık nedeniyle işlem yapamadığım ve en son 26/08/2022 cuma günü promosyon anlaşması gereği Yapı Kredi Bankası'nın Nazilli Şubesine gittiğimde kapının önünde 40 derece sıcakta her yaştan muazzam bir...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .