05 Kasım
Yorum Yap
#11112722

Yapı Kredi Bankası Banka Hesabıma Bloke Konulmuş!

Sabah internet bankacılığına giriş yaptığımda banka hesabıma bloke koyulduğunu gördüm. Nedeni sormak için şube ile görüştüğümde Genel müdürlük tarafından konulduğu söylendi ama nedeni belli değil. Maaş hesabıma bloke konulması çok kötü ödemelerimi bu hesaptan yapıyorum.

Ahmet 942 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet08 Kasım

  Merhaba, size şikayet yazdım. 3 iş günü içerisinde bloke hizmetini kaldırabileceğimi ilettiniz ama 444 0449 ve 444 0 444 ayrıca şubeyi arıyorum kimse işlem yapamayacağını iletiyor. Benim şikayetim kim tarafından kaldırılacak? Oradan oraya sürükleniyorum kimse ilgilenmiyor.

 • Ahmet06 Kasım

  Destekleriniz ve hızlı dönüşünüz için teşekkür ederim

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi06 Kasım

  Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmış ve size kayıtlı telefonunuzdan bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi05 Kasım

  Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları