14 Şubat 2018
Yorum Yap
#10132117

Yapı Kredi Bankası Aylardır Kredi Kartımdan Allianz Hayat Sigorta Primi Kesilmiş!

61429932 müşteri numaralı Allianz Yaşam ve Emeklilik Yapı Kredi World kartımdan her ay 21.66 kusur para çekimi yapmıştır. İptali için aradığımda geri ödeme yapamayacaklarını belirtiyorlar. Ben herhangi bir anlaşma yapmadım ya da imza atmadım gerekli yerlere şikayette bulunacağım. Paramın iadesini istiyorum...

Selçuk Selçuk 888 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi22 Şubat 2018

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı telefon numaranızdan tarafınıza ulaşılamamış olup e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Selçuk17 Şubat 2018

    Sonuç hep kısa sürede oluyor maalesef ama dönüş yapan yok. İligili yerlere şikayette bulunacağım

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi14 Şubat 2018

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler