27 Ocak 2014

Yapı Kredi Bankası ATM'ye Yatırdığım Parayı Görmüyor!

2012 yılında Bahçelievler/İstanbul semtinde bulunan Yapı Kredi Bankası atm' sinden 800 TL kredi kartıma borç ödemesi yaptım. Atm ekranında paranın ödendiği yazısı görünmüş, fakat yatırdığım para hesaba yansımamıştır.


27 Ocak 2014 itibariyle yine böyle bir durumla karşılaşmış olup sürekli Yapı Kredi Bankası'ndan gelen uyarı mesajları ve aramalar neticesinde bu şikayeti yazmak durumunda kalmış olduğumuzu belirtmek isterim. Siz Yapı Kredi Bankası müşterilerinizi sürekli mesajlarla ve özellikle cezai işlem unsurları yaptırımlar mesajları içeren aramalar yerine, yatırılan parayı ödenmiş göstermesine rağmen hesaba yansıtmayan atm'leri inceleyerek işe başlayabilirsiniz.

Hasan 77 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi05 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, 2259174 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön