10 Ağustos
#12419462

Yapı Kredi Bankası ATM'sinden Maaş Çekme Kesintisi

Yapı Kredi Bankası maaş hesabına sahibim. Maaşımı Yapı Kredi ATM'sinden çektiğim halde gpçl üstü para çekme komisyonu adı altında 5.71 + 0.29 TL para çekmiş. Kendi maaşımı kendi ATM'den çekerken para kesen bir banka. Maaşımı başka bir banka hesabına göndersem ondanda EFT kesintisi yapıyor. Parasında değilim ama böyle bir mantalitesi olan bir banka olmaz. Ayıptır. Kredi kartlarını ve hesaplarımı kapatmıştım. Maaş hesabı yüzünden tekrar hesap açmak zorunda kaldık. T.C. Kimlik 44362567*** vadesiz hesap no. 57253***.

Gürol Gürol 219 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Gürol10 Ağustos

    Sizin mantığınıza göre maaşımı ikiye bölerek çekmem gerekiyor ki günlük limiti aşmayayım. Böyle saçmalık olmaz. Çalıştığım kuruma da aynı şikayetlerde bulunacağız çalışanlarının şikayetlerini ciddiye alacaktır. Çalıştığım kurumdaki hemen herkes sizin sözde bankacılık anlayışınızdan sıkıtılı.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi10 Ağustos

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi10 Ağustos

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları