08 Kasım
#12930459

Yapı Kredi Bankası ATM 'si Paramı Yuttu İade Yapmıyor

Yapı Kredi Bankası 1008** numaraATM'de 720 TL para yatırma işlemi sırasında ATM'nin bozuk olması sebebi ile param ATM'nin alt bölümüne düşmüştür. Bankaya bildirmeme ve iki defa incelenme yapılmasına rağmen para bulunamadı diyerek ücret iadesi yapılmamıştır. Kameraların incelenmesini talep ettiğimde bunun mümkün olmadığı ve savcılığa başvurmam gerektiğini beyan ettiler.

Mert Mert 293 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi2 g

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi3 g

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz devam etmektedir. Süreç tamamlandığında detaylı bilgilendirme için sizlerle iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi08 Kasım

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları