29 Nisan 2013 #1767715

Yapı Kredi Bankası ATM İşlem Hatası!

6 Ocak 2013 tarihinde, Yapı Kredi Bankasının, İstanbul - Pendik Aydınlı Yolu şubesinin önündeki ATM cihazından, kredi kartıma ödeme yaptım ve oradan ayrıldım. Ancak ATM, ben ayrıldıktan sonra , parayı iade etmiş. Ancak ben bu iade işlemi için ATM'ye herhangi bir komut vermedim.


ATM cihazı, parayı benim bilgim olmadan dışarı çıkarmış ve belki de başkası da almış gitmiş, belki de eksik ödeme yapmış başka bir müşterinin hesabına yatırılmış. Yani benim 300 TL buhar oldu. Banka ise parayı kesinlikle ödemiyor. ATM önündeki kamera kayıtları ise perişan durumda. Ne gelen tanınıyor, ne giden. Kameralar, hiç bir adli vakaya delil sayılabilecek kalitede görüntü saklamıyor.

Mehmet 99 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet07 Mayıs 2013

    YapıKredi'nin, "SİZİN İÇİN BURADAYIZ" linkinden gerekli başvuruyu yaptım, ancak sorunum çözülmedi. Başlattığım ilk hukuki süreçte, "Kovuşturmaya gerek olmadığı" kararı çıkmıştır. Zaten buraya şikayet yazmak için, hukuki sürecin ilk aşamasının bitmesini beklemiştiim. Ayrıca, bu kanaldan da tatmin edici yanıt alamazsam, hukuki süreci yeniden başlatacağımı da bildirmek isterim. İyi çalışmalar.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön