12 Temmuz
#12257353

Yapı Kredi Bankası ATM Fiyaskosu

Türkiye'nin dijital bankasıyız sloganıyla reklam yapan Yapı Kredi Bankası Cevizli mahallesindeki ATM sürekli arızalı ya kartı yutar ya para vermez ya yatırdığınız parayı sıkıştırır sizi ortada bırakır. En son 10 Temmuz çarşamba günü öğlen saatlerinde para yatırma girişiminde bulundum yine parayı sıkıştırdı içeride. Kasa sayımından donra paranız hesaba geçecek dendi ama 3 gündür kasa sayılamadı şimdi bankadaki eksi hesabımı kapatmak için yatırdığım bu para resmen alıkonuluyor. Benim de eksi hesabımdan kaynaklı günlük faiz borcum artıyor. Acaba banka 3 gündür alıkoyduğu paranın faizini ödeyecek mi? Bu arada müşteri temsilcilerini de arıyorum, sürekli sistem güncelliyorlar, o yüzden bana yardımcı olamıyorlar e ne de olsa dünyanın en iyi dijital bankası arkadaşlar!

Aladdin Aladdin 222 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi15 Temmuz

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi12 Temmuz

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler