08 Kasım
#12930447

Yapı Kredi Bankası Altın Hesapları Bir Şeye Yaramıyor

Yapı Kredi vadesiz altın hesabımda bulunan dijital gram kadar fiziksel olarak altınımı vermiyor. Hesabımda altın olarak zamanında aldığım altını önceden şubeye haber vermek koşulu ile fiziksel olarak alamadıktan sonra ne yapayım ben altın hesabını?


Çoğu banka temelde bu kurala istinaden bunu gerçekleştirebiliyorken, gerçekleştirmek zorunda iken veya gerçekleştirmesi gerekirken bu kurala neden Yapı Kredi kayıtsız kalıyor?

Harun Harun 845 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi11 Kasım

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi08 Kasım

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları