25 Nisan 2013 #1763338

Yapı Kredi Bankası Altın Alım Satım Fiyatları Arasındaki Farkın Artırılması!

Yapı Kredi Bankası son zamanlarda altında yaşanan ani ve sert hareketlerin üstüne bir de altın alım satım arasındaki makası iyice artırarak ortamı bize müşterileri için daha kabuslu bir hale getirmiştir. Öyle ki normal şartlar altın 70 kuruş olması gereken alım satım farkı son günlerde 2. 5 TL lere kadar çıkmış olup alım satım yapmak isteyen müşterilerini önemli derecede mağdur etmektedir.


Konuyla ilgili firmaya gönderilen şikayet yazısına hiçbir şekilde karşılık verilmemiştir. Bu durumun ne zaman son bulacağına dair bir fikri olmayan biz müşterileri umutsuz bir şekilde beklemektedir. Bu şekilde Yapıkredi Bankası'nın tüm itibarı zarar görmektedir.

Atilla 109 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi26 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, 1763338 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön