Yapı Kredi Bankası Alışveriş Kredisi Reddi

Ayşegül Ayşegül28 Mayıs 15:49

25 yıldır Yapı Kredi bankasının devamlı müşterisiyim. İnternette Media Markt sitesine tanımladıkları Alışveriş Kredisini kullanmaya çalışıyorum. Yıllardır müşterileri olmama rağmen İşleminiz şu anda gerçekleştirilememektedir uyarısı alıyorum ve telefonuma krediniz onaylanmamıştır mesajı geliyor. Çözüm için yardımcı olunmasını istiyorum.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 29 Mayıs 14:03

Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 28 Mayıs 15:50

Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler