01 Aralık 2014

Yapı Kredi Bankası Alınmayan Paketin Paket Yenileme Ücreti!

28.11.2014 tarihinde Opet World Kartımdan ''paket yenileme ücreti'' adı altında 44,50 TL tutarında ücret sorgusuz sualsiz kesilmiş, ekstreme borç olarak yansıtılmıştır. 444 0 444 numaralı müşteri hattını aradığımda, 444 0 953 numaralı hattı aramamı söylediler. 444 0 953 ise şube ile görüşmemi, şube ise 444 0 444'ü aramamı söylüyor. Yönetim bozukluğu, iletişim eksikliği ya da oyalama taktiğimidir bilmiyorum ama bir bankaya yakışmayan yapılan kesintiyi ve davranış tutumunu kınıyorum!

İvedilikle bir muhatabın tarafımla iletişime geçmesini ve adını ilk defa duyduğum ''paket yenileme ücretinin'' tarafıma iadesini talep ediyorum. Paket mi aldık ki bir de yenilemesi oluyor?

Gökçe 220 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi01 Aralık 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön