30 Nisan 2013 #1771345

Yapı Kredi Bankası Alınan Worldpuanın İadesini İstiyorum!

İlk yılını dolduran kartıma yıllık üyelik ücreti yansıtılmış ve iade edilerek benden 12. 000 worldpuan talep edilmiş. İlk yıl böyle bir ücret alınmayacağı belirtildiği için karta başvurmuştum. anladığım kadarıyla yansıtılan tutar henüz kullanmadığım bu yıla ait. Anlamadığım nokta ise ben bu kadar world puanı toplayıp size vereceksem bu alış verişten benim çıkarım ne.


Kaldı ki geçen yıla bakıyorum toplam 10. 000 world puan toplayabilmişim şimdi benden geri talep edilen 12. 000 world puan; hani en bonkör kart world karttı bu talep edilen 12. 000 worldpuan'ın iptal edilmesini istiyorum. Aksi takdirde bu kart olmasa da olur.

Engin 61 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön