15 Mart
Yorum Yap
#11719405

Yapı Kredi Bankası Aidatsız Dediği Karta Aidat Ücreti Alıyor!

Servisçiyim, Turex firmasında çalışıyorum. Yıllardır Yapı Kredi müşterisiyim. 5-6 ay önce müşteri temsilcisi ile görüştüm, bana tanımlanan Gold ek kart ücretsiz dediler, kart parası alınmayacak dediler, iptalini istedim gerek yok, ücretsiz aidatsız dediler ben de kabul ettim. Haziran 2018'den bu kartı kullanmıyorum. 14 Mart 2019 tarihi itibari ile 142 TL kart aidatı kesilmiş olarak gördüm, bunun iptalini istedim %75'ini verdiler %25'ini geri vermediler. Kartın iptalini istedim tekrar 6 ay kullanmak mecburiyetindesiniz dediler. Bundan sonra Yapı Kredi ile çalışmayı kesinlikle düşünmüyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Yusuf Yusuf 381 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi15 Mart

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi15 Mart

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları