05 Eylül 2013 #1995022

Yapı Kredi Bankası Aidat Yüzünden Sicilimi Bozdu!

Kullanmadığım ve elimde bile bulunmayan kredi kartıma yıllık aidat yansımış. Bu aidatın iadesiyle ilgili 21. 08. 2013 tarihinde talepte bulundum. 3 gün içerisinde sonuçlanacağı söylendi. Kartımın son ödeme tarihi ise 28. 08. 2013 'müş.


Dolayısıyla kredi kartım gecikmeye girdi. Az önce de aradım hala sonuçlanmamış talebim. Bilinçli bir tüketici ve bankacı olarak 10 TL yüzünden neden sicilim bozuluyor? Bana söylenmiş olsa ben 10 TL' yi yatırırdım. Sorun 10 TL değil KKB . O kadar dikkat etmeme rağmen , 10 TL' lik bilmediğim bir borç yüzünden sicilimi bozuyorsunuz. Acil dönüş bekliyorum.

Ece 50 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön