08 Kasım
#12930960

Yapı Kredi Bankası Aidat Kesintisi!

Yapı Kredi kartıma kesilen yıllık aidat kesintisi olmayacak kesinlikle denmesine rağmen yıllık aidat kesintisi yapılmış aidat kesintisi tarafımıza tekrardan iade edilmesini talep ediyoruz.


Aksi takdirde Hakem Heyeti mahkemesi'ne de bildireceğim oda yetmedi eşimin ve kendimin kullandığı Yapı Kredi kartlarımızı iptal ettireceğiz.

Recep Recep 196 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Recep10 Kasım

  Yapı Kredi Bankası maaş li müşterilerinden de kart aidatı kesiyor bu haksızlığa bir son verene kadar da şikayet yazmaya devem edeceğim iadesi yapılana kadarda tanıdığım herkes e duyuracağız ne demek maaşlı müşterisinden kart aidatı kesmek bu konu benim en hassas konum bu da yetmez gibi haberim olmadan hesabımdan parakesmek nedir.

 • Recep09 Kasım

  Kredi Kartınız ile ilgili başvurunuz incelenmiştir. Kredi Kartları Kanunu'nun 24. Ve Yönetmeliğin de 17/5-c maddesi gereği her yıl bankamız tarafından belirlenen tutarda üyelik ücreti kredi kartı hesaplarına borç kaydedilmektedir. Bu bilgi kredi kartı üyelik sözleşmemizde ve hesap özetlerinin arka yüzünde de yer almaktadır. Yıllık üyelik ücreti, kredi kartı ile verilen ticari hizmet karşılığı talep edilen bir ücret olup, üyelik sözleşmesinde yer aldığı için herhangi bir yasal aykırılık teşkil etmemektedir. Bu uygulama gereğince, hesap özetinize yansıyan yıllık üyelik ücretinin iptali yönündeki talebinize olumlu yanıt verilememektedir. “Talebinizin devam etmesi durumunda, bankamız yanıt tarihini izleyen altmış gün içinde yazılı iletişim kanallarından ya da e-Devlet Kapısı uygulaması üzerinden Türkiye Bankalar Birliği hakemliğine başvurabilirsiniz. ” Saygılarımızla, yapı ve Kredi Bankası a. ş. Yapı ve Kredi Bankası a. ş. Gizlilik Politikaları ile Kişisel Verilerinin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatıcı Bilgi o zaman insanları yanlış yönlendirme yapmicaksiniz gecensenede aynı olay oldu ve hesabıma yatırdınız kaç yıllık Yapı Kredi müşterinizim bu son Du artık Yapı Kredi bankasına güvenim kalmadı müşterinizi siz kaybettiniz artı çevremi yazıklar olsun.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi09 Kasım

  Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi08 Kasım

  Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları