10 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankası Aidat İadesi Yapmıyor!

Yapı Kredi Bankasına ait olan kullandığım asıl kart ve ek karta toplam 110 TL yıllık aidat yansıtıldı ve ben ekstrem geldiği zaman diğer borçlarımla beraber her zaman olduğu gibi eksiksiz ödedim. daha sonra müşteri hizmetlerini arayarak aidatın iptali talebinde bulundum ancak bana direk iptal etmelerinin mümkün olmadığını ki daha önceki senelerde iade edilmiş idi.


Ancak belli bir miktar harcama sözüne world puan olarak iade edebileceklerini söylediler. Ben o harcamayı her halükarda yaptığımı ve yapacağım ama bu yolu izlemek istemediğimi bildirmeme rağmen iade talebimi işleme almadılar. Gelecek yıl için alınan bu aidatın iadesini talep ediyorum.

Sevdi 19 Okunma

Cevaplar

  • Sevdi02 Temmuz 2013

    şartlar benim elimde olduğu sürece kesinlikle çalışmayacağım bir banka artık benim için..

  • Sevdi01 Mayıs 2013

    Banka Bana iadenin gerçekleşemeyeceğine dair bir mektup gönderdi. sonuçta alınan ücret bir sonraki yıl için alındı. Ben kartı kapattığım için bir sonraki yıl kullanmayacağım dolayısı ile alınan ğcret haksız olmuş oluyor. Mektupta sözleşmeden bahsediliyor. imzalı sözleşmemin bir örneğini adresime göndermelerini talep ediyorum. Zira ben imza attı isem bile maaş kartım için imza atmıştım kredi kartından bahsedilmedi. geçen 2 yılda kartı kullanma sebebim yıllık ücret alınmamış olmasıdır. bu yıl değişen ne oldu? halla maaşımız yapıkrediden alınıyor. bu sene değişen ne oldu da karttan yıllık aidat alınmaya başlandı. iletişime geçecekleri numara sistemlerinde kayıtlı olan 0530953***8 nolu telefonu kullanmalarını rica ediyorum. mümkün değil ise diğer telefondan iletişime geçebilirler. Şahsım adına yapı kredi ile olan ve yapıkrediye para lazandıracak tüm işlemlerimi durdurdum. son bir yatırım hesabı kaldı onuda en kısa sürede durdurucan.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön