16 Şubat 2013

Yapı Kredi Bankası Aidat İadesi İçin Şart Koşuyor!

İptal edilmesi için kampanyalar dan faydalanmam gerekmiş . iki kampanya sunuyorlar 90 gün içerisinde 750 tl harcama sözü verirsem iptal edilecekmiş. yada kartımdaki puanlardan karşılanacakmış. Kart aidatının tarafıma iade edilmesini istiyorum.


Bankanın mazereti ise kart aidatı bir kez iade edilmiş iade sadece bir kereye mahsus olduğunu söylüyorlar tekrar iade talepleri sadece önümüze sunulan kampanyalardan birini seçerek olduğunu söylüyorlar.

Mustafa 917 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa28 Şubat 2013

    Yargıtay 13. Hukuk Dairesince verilen ve ekte sunulan 2011/4736 Md ve HGK 2012/1-93-88 sayılı kararı uyarınca on yıl geriye dönük olarak tüketiciler tarafından alınabileceğine ilişkin hükmü de kesinleşmiş bulunmaktadır. Bunun acıklaması nedir peki? mail göndererel sözleşmede var surda var burda var vs haklı cıkmaya calışıyorsunuz haklıydınızda yargıtay nası karar veriyor?

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön