22 Ocak 2014

Yapı Kredi Bankası Aidat Alınmasını İstemiyorum!

Yapı Kredi Bankasının son zamanlarda yaptığınız hesabımdan ve kredi kartı aidatı adı altında yapılan kesintilerden çok zor durumda olduğunuzu anladım. Vadesiz hesabım ve yıllardır müşteriniz olmama rağmen kart aidatlarınnız usandırdı ve kredi kartının birini iptal ettim diğeri de yolda böyle giderse.

İptal ettiğim karta ait kart aidatını kabul etmediğimi ve ödemesini de yapmayacağımı tekrardan hatırlatmak isterim. Madem öyle yaklaşık on sene geriye dönük kredi olsun kredi kartı aidatları olsun tüm haklarımın sizden geri alınması için ilgili mahkemelere başvurulacağını bildiririm. Kredi kullanımlarında alınan yasal olmayan kesinti tutarları, Kredi Kartlarımın aidat paraları. Buyrun Mahkemeye...

Serkan 53 Okunma

Cevaplar

 • Serkan15 Haziran 2014

  Sayın Yetkili ; Yukarıda bahsedilen konu ile ilgili kartın o ay için kesilen aidatı iptal edilmiş, bu konu hakkında beni kimse aramadığını da hatırlatmak isterim. Asıl konu yasa gereğide sabitleşen kredi kullanımlarında almış olduğunuz kredi tahsis ücretlerinin iadesini talep etmekteyim, diğer bankalar ile yasal süreci başlattığımı bildirmek isterim, eğer sizdende olumsuz bir dönüş olacak ise sizin bankanız ilede yasal süreci başlatacağımı hatırlatmak isterim.

 • Serkan29 Ocak 2014

  Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Yapı kredi Bankası olarak cevap yazısının altına yazdığınız üsteki cümleden sonuç alınamadığından bu şekilde ŞİKAYET VAR sitesinden başvuru yapılmıştır, sonucu bakarsanız kaç senedir müşterinizim ve beni bu durumlara sürükleyen sonuçları değerlendirip olayın bir müşteri olarak beni ne kadar rahatsız ettiğini anlamış olursunuz inş.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi28 Ocak 2014

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

 • Serkan26 Ocak 2014

  Bu şikayetlere bile dönemeyen bir kurum için bu anketin olumlu geçmesi beklenemez......

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön