30 Mayıs 2014

Yapı Kredi Bankası Adios Premium Seyahat Harcamalarına Puan Kazanımı!

Banka çalışanları yaklaşık 3 ay önce Yapı Kredi Bankası Adios Premium kart ile yurt dışı harcamalarımda ve uçak bileti alımlarımda puan kazanabileceğimi belirterek kredi kartı başvurumu aldılar. Adios kartın reklamlarında ve internet sitelerinde de yurt dışı harcamalarında ekstra puan kazanabileceğimiz belirtiliyor.


Hesap hareketlerimi kontrol ettiğimde uçak biletlerim de ve yurt dışı harcamalarımdan hiç puan kazanamadığımı farkettim.


Telefon bankacılığı ile iletişim kurduğumda yurt dışı harcamalara puan verilmediğini belirttiler. Adios Premium gerek reklamlarında, gerek internet sitesinde, gerekse direk satış temsilcileri tarafından puan kazanabileceğimize dair yanlış bilgi veriyor.

Baris 630 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi30 Mayıs 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön