06 Kasım 2015 #4125795

Yapı Kredi Bankası Adios Premium Kart Kampanya Koşullarını Yerine Getirmiyor

Adios Premium kart, yurt dışında yapılan tüm otel ve restoran harcamalarının 5%'ini karta indirim olarak yansıtacağını beyan ederek bu kredi kartını pazarlamaktadır. Ne var ki, uygulamaya döndüğümüzde bu vaadin birçok durumda gerçekleşmediği görülmektedir. Sebebini araştırdığımda;


"Harcamanın yapıldığı pos makinesinin otel/restoran kategorisi altında tanımadığı" belirtilmekte. Banka, kendi kategori sisteminde bu vaadi gerçekleştirmemek için kurumsal kimlikle bağdaşmayan kendine göre çıkar yol bulmaktadır. Bankaya, yapılan harcamanın fatura ile ispat edilebileceğini söylememe rağmen destek alamıyorum. Yazılı/sözlü olarak sürekli matbu cevaplar verilmekte, müşteri mağdur edilmektedir.

Uğur 331 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi06 Kasım 2015

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön