Yapı Kredi Bankası Adios Kredi Kartı Üyelik Ücreti

Ahmet Ahmet3 hafta önce

Yıllardır kullandığım Adios kredi kartının üyelik ücreti önceki yıllarda iade ediliyordu. 2020 yılı Haziran ayında yansıyan 184 TL lik fahiş üyelik ücretini ise pandemi nedeniyle zararlarını kapatmak adına ne kopartırsak kar saymışlar ve iade etmiyorlar. Yapı Kredi bankasına yakıştıramadım müşterisini oyalayıp üyelik ücreti iadesi için randevu veriyoruz beyanını. Hayırdır bu ne ki randevu veriyorsunuz. Üyelik ücretini iade ediniz veya kapatınız kartı. Kart kapanınca iade olmuyor ücret diyorsunuz hiç olmazsa son kez ödemiş olurum. Sizde gidin kredi kartı verecek başka müşteri bulunuz o zaman. Bankamı yok. İnanın Garantiden Money Bonus, Akbank'dan Axess, VakıfBank World, TEB CepteTeb ve Bonus kartlarımın hiçbiri üyelik ücreti iadesinde sizin gibi yokuş yapmadı. Hepsi siz değerli müşterimiz ile çalışmak adına iade ediyoruz dediler. Bir tek Yapı Kredi Bankası kendini bulunmaz Hint kumaşı sanır olmuş.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

profile-icon Ahmet 3 hafta önce

Üyelik ücretini iade etmediniz Adios kartımı kapattım. Opet World kartımı tl kartımı ve banka hesaplarımı da kapatacağım. Yapı Kredi kendine yolunacak müşteri bul.

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 3 hafta önce

Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmış ve size kayıtlı telefonunuzdan bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 3 hafta önce

Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon H.hüseyin 3 hafta önce  

    Bu banka da iş yok.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler