26 Mart 2013 #1707428

Yapı Kredi Bankası Adaletsiz Bir Anlayış!

27971*** nolu Y.Kredi banka müşterisiyim.10 yıllık müşterisi, 3 defa Tük. kredisi, 4 defa T. kredi nakit çekimi ve Faturalarım ödeme talimatı verdiğim halde K. kartı yıllık kart aidatı ekstreme yansıtılmış. Hem de 95 tl,diğer arkadaşlara sordum 65 tl çekilmiş görüşmüşler ve ücret iade edilmiş resmenn hukuksuzluk.Müşteri hizmetlerine yukarıda belirttiğim hususlara istinaden kart yıllık ücretinin alınmamasını talep ettim.


Benden 3 aylık alışveriş veya 1.800 tl nakit tl çekimi yapmam gerektiğini belirttiler.ancak ben 2 gün önce 2.200 tl nakit tl çekimi yaptığım halde kabul edilmediğini görüşmeden itibaren tekrar işlem yapılması halinde ancak geçerli olacağını belirttiler.bende iptal talep ettim.

Alper 42 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi03 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön