25 Ocak 2014 #2256834

Yapı Kredi Bankası Açıklanamayan Masraf Alıyor!

Yapı Kredi Bankası'na ait adıma kayıtlı 1083 ile biten Adios kartıma ait; 23.12 tarihli Aralık ekstremde yer alan 25.11.13 tarihli 15,50.-TL'lik "Taksitlendirme Ücreti" adı altında tarafımdan kesilen masraf ile ilgili defalarca call center'ı arayarak kayıt bırakmama; ve her seferinde Genel müdürlük tarafından bana dönüş yapılacağı bilgisi verilmesine rağmen; bugün itibariyle henüz bir dönüş yapılmamıştır.


Hiçbir müşteri temsilcisi masrafı açıklayamamasına ve ısrarla masraf hakkında bilgi istememe rağmen konu ile ilgili değil net; herhangi bir açıklama bile tarafıma yapılmamıştır. Acilen konu masraf hakkında bilgi verilmesini ve masrafın iadesi ile ilgili gereğini rica ederim.

Ahmet 109 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön