07 Eylül 2018
Yorum Yap
#10874310

Yapı Kredi Bankası 8 Ay Önce Kapatılan Kart İçin Aidat İsteyen Banka!

Şubat ayında gelecek dönem taksitlerinin tamamını karta yatırarak kredi kartımı kapattırdım. Fakat iki aydır banka beni arayıp kredi kartı borcum olduğunu ve ödemem gerektiğini söylüyor. Benim borcum olamayacağını, bütün borçlarımı ödeyip kartımı kapattırdığımı belirtmeme rağmen, kart aidatım olduğunu ve ödemem gerektiğini söylüyorlar. Borcumu bugün ödedim ve 8 aydır kapalı olan kartım için aidat isteyen bu bankayı unutmayacağım.

Mehmet Mehmet 78 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet'in Teşekkür Mesajı27 Eylül 2018

    Banka yetkilisi tarafıma ulaşmış ve ücret iadesi sağlanmıştır teşekkürler.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi10 Eylül 2018

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmış ve size kayıtlı telefonunuzdan bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi07 Eylül 2018

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler