29 Aralık 2014

Yapı Kredi Bankası 70 TL Kart Aidatı!

Yapı Kredi Bankası World Card sahibiyim ve bu kartı alırken hiçbir şekilde görevliler tarafından tarafıma kart aidatı olduğu bildirilmedi ve bu yıl için 70 TL gibi bir rakam kart aidatı adı altında ekstreme yansıtıldı.


Müşterileri bilgilendirmeden böyle bir şeyi yapmanız yanlıştır. Tahsil edilmek üzere ekstreme işleyen bu rakamın iadesini talep ediyorum. Zaten kartı kullanarak yeterince kar edebiliyorsunuz o yüzden bu haksız kazancın tarafıma tekrar iadesini istiyorum.

Fatih 241 Okunma

Cevaplar

  • Fatih08 Ocak 2015

    Şikayet konusunda başvuru yapalı 10 gün oldu ancak hala bana geri dönüş yapılmadı. 3 gün önce ben tekrar aradım hala inceleme yapılıyor şeklinde bir cevap aldım. Bir an önce işlemin yapılmasını umuyorum.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi29 Aralık 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön