18 Haziran 2013

Yapı Kredi Bankası 60 Yıllık Üyelik Ücreti!

Sonu 3452 ile biten World Card'ımı yıllık üyelik ücreti yüzünden 3 aydır kullanmıyordum. Sebebi yıllık üyelik ücretini World puanlarımdan kesmeleri. Yani 60 lira olan aidat ücretini eksi bakiye olarak Worldpuan'dan kestiler.


Ben de kartımı iptal ettirmek istediğimi belirttim. İptal etsek bile bu borcu ödemek zorundasınız diyerek ekstreme 60 lira olarak yansıttılar. Ben zaten ödememek için iptal ettiriyorum. Ödedikten sonra 1 sene daha kullanma hakkım varken iptal etmenin ne anlamı kalıyor. Üyelik ücretinin tarafıma iadesini istiyorum.

Halit 109 Okunma

Cevaplar

  • Halit20 Haziran 2013

    Hala kredi kartı üyelik aidatını iade etmediler. Edeceklerini de sanmıyorum. Limit arttırdılar ve 2015'e kadar üyelik ücreti almayacağız dediler. İstedikleri kadar limitimi arttırsınlar, iki sene aidat almayacağız sözü verseler de tek kuruş alışveriş yapmayacağım kartla.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi18 Haziran 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön