26 Mart 2013 #1707872

Yapı Kredi Bankası 60 TL Yıllık Aidat Aldı!

Yapı Kredi Bankası 60 tl yıllık kart ücreti almış.Bu ücret iade edilmezse tüketici haklarımı korumak için mahkemeye başvuracağım.Bu paranın acil kartıma iade edilmesini talep ediyorum.

Burak 31 Okunma

Cevaplar

 • Burak16 Nisan 2013

  Yapı kredi bankası kart aidatımı geri ödemiyor. Ayrıca şikayetlerime hiçbir şekilde dönüş yapılmadı. Hizmet anlayışı sıfır olan bir banka yazık.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi03 Nisan 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

 • Burak03 Nisan 2013

  Şikayetimle ilgili hiçbir dönüş yapılmamıştır.Ayrıca firmayada mail atmama rağmen firma tarafıma hiçbir dönüş yapmamıştır.

 • Burak03 Nisan 2013

  World cardı ilk alırken arkadaşlar bana kart ücreti alınmayacağını eğer ekstreye yansırsa bunu bildirirsem iade edileceğini söylediler.Bu ay ekstreme yıllık ücret 60 tl olarak yansıdı bende bunun iptali için yapı krediye mail attım hiçbir geri dönüş yapılmadı. Bu nasıl bir hizmet nasıl bir anlayış kart ücretinin iade edilmesini istiyor acil cevap bekliyorum.Yazık koca yapı kredi bankası eskiden müşterileri için her şeyi yapardı anlayış değişmiş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön