09 Eylül 2013 #2001073

Yapı Kredi Bankası 60 TL Aidat Alıyor!

Yapı Kredi Bankası'ndan vadesiz hesap kartımla birlikte ben istemeden gönderilen kredi kartının iptali için aradım ve bin bir türlü dille iptalden çevirdiler ve aidatı iptal edeceklerini söylediler. 2009-2013 arasında sadece 1,5 -2 yıl kullanımım oldu .Daha önce ki iptallere rağmen kartı kullandığım yıla ait yıllık ücretini ödedim.


Son 3-4 aydır kartı kullanmıyordum ve neredeyse aklımdan kart aidatı çıkmıştı. İçime bir his düştü ve internet hesabımdan kontrol etmek istedim. Her ay boş da olsa gelen ekstre bu ay gelmemişti. İnternetten 60 TL üyelik ücreti yansıdığını gördüm ve son ödeme günü bugündü. Telefondan 10 gün önce yansıyan bedelin ve kartın iptalini istedim. Kartı iptal ederiz ancak aidatı ödeyin dendi.

İlknur 42 Okunma

Cevaplar

  • İlknur18 Eylül 2013

    Son ekstrede sadece yıllık ücret bedeli bulunuyor ve o ekstrem gönderilmedi.Neden olarakta bir msj gönderilmiş"ekstreniz postadan tarafımıza iade edilmiştir" denmiş.Doğduğumdan beri aynı adresteyim.Taşınma ,adres değişikliği v.b olmadı.Neden öncesine kadar gelen ekstreler son ekstrede böyle bir sorun çıkarıyor.Aynen böyle devam edin.Elimden geldiğince insanlara Yapı Kredinin bu durum ve davranışlarını bildireceğim.Müşteri olurken bir kez daha düşünsünler.

  • İlknur13 Eylül 2013

    Beni son aradıklarında bu yılki ücreti iptal edeceklerini ve kartı yeniden aktif edip göndereceklerini ilettiler.Bunu kabul etmedim.O zaman ücreti ödeyin dendi.Böyle bir yaklaşımda olan bankadan ne kart ne de başka bir işlem yapmak isterim.Bazı bankalar aidatsız kartlar çıkarıyor.Bu daha çok tercihim olurdu.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön