29 Nisan 2013 #1767551

Yapı Kredi Bankası 60 TL Aidat!

Yapı Kredi Bankası kredi kartımdan Şubat ayında 60 TL kart aidat ücreti almıştır. İadesini talep ettiğimde 750 TL harcama sözü vermemi istediler. Nasıl bir hizmet sağladıklarını düşünüyorlar ki 60 TL'yi alamadıklarında 750 TL harcama sözü istiyorlar anlamış değilim. Geri iadesini talep ediyorum.

Esra 41 Okunma

Cevaplar

  • Esra09 Mayıs 2013

    Merhaba, En kısa sürede detaylı bilgi verme anlayışınızı kınıyorum. Telefonla kartımı kapatmak istediğimde sözleşmemin bir kopyasını istedim. Bana 3 iş günü içerisinde geri dönüş yapılacağı söylendi. 1 hafta oldu dönüş yapan kimse yok. Herhalde kartımıda kapattırdığıma göre sizin için gayet değersiz, şikayeti önemsiz herhangibir Türk vatandaşıyım. Eşimde yapı kredi kart kullanan bir müşteri. En kısa sürede onunda kartını kapattırıyor olacağız.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön