14 Mayıs 2013 #1797770

Yapı Kredi Bankası 45 TL'lik İade İşlemi!

17.04.2013 tarihinde bankamatik kartımdan 45 TL'lik işlem gerçekleştirdim. 1 saat sonrasında işlemin iptal olmasına rağmen aradan geçen süre içerisinde para iade işlemi hesabıma gerçekleşmedi. Yapı Kredi bankasını arayarak konuyu bildirdiğimde işlem ve işlem iptali sliplerini faks çekmemi söylediler. 19.04.2013 tarihinde işlem sliplerini fakslamama rağmen henüz işlem iptal edilmedi.


Tekrar tekrar aradım hep aynı işlemleri yapmam söylendi ve ben 3-4 kez daha aynı işlemi tekrarlayarak fakslamaya devam ettim. İşlem yaptığınız yer ile görüşün dediler. İşlem yapılan yeri aradım işlemin aynı gün iptal edilerek bankaya iadesi yapıldığını belirttiler. Gereğinin biran önce yapılmasını rica ederim.

Burak 172 Okunma

Cevaplar

  • Burak22 Mayıs 2013

    Yapı kredi bankasının kendi sitesinde yer alan "Sizin İçin Buradayız" kısmına aynı problemi 10 gün önce bildirmeme rağmen henüz bir gelişme olmadı. Saçmalıktan başka bir şey değil.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön