04 Aralık 2014 #2871051

Yapı Kredi Bankası 4445-Alarm Hatırlatma!

Avea faturama her ay yansıtılan 2 TL'nin 4445 Alarm Hatırlatma aboneliği sebebiyle olduğunu öğrendim. Bankanızın otomatik ödeme talimatından bu ücreti aldığını ve iadesinin mümkün olmadığını Çağrı Merkezinizden 04.12.2014 saat 10:11 de sonlanan görüşmede (adını burada belirtmeyeceğim personeliniz) öğrendim.


Aynı kişiye neden bugüne kadar tarafıma bilgilendirme yapılmadığını sorduğumda, bilgilendirme yapmak gibi bir yükümlülüğün olmadığını söyledi. Her ay 2 TL önemsiz gibi görünebiliyor ancak yılda 24 TL'yi benim haberim olmadan nasıl ve hangi hakla kesersiniz? Neden hattım Turkcell iken bu ücret alınmıyordu? Yasal dayanağı nedir? Tüketici Hakem Heyetine de başvuracağım.

Zerrin 1.483 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi04 Aralık 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön