21 Ekim 2016 #6745819

Yapı Kredi Bankası 4440444 Sürekli Arıyor

4440444 numaralı telefondan günde 2 kez aranıyorum. Bu numara bende engellidir. Açmıyorum. Engelleme sebebim, hafta sonu sabahın köründe arayıp rahatsız
etmiştiniz. Problemin ne olduğunu sorduğumda, ek kredi kartı ister misiniz oldu. Yahu arkadaş zamanında, kredi kartımın limiti artması için başvuruda bulundum, başvurumu onaylamadınız. Arkadaş, probleminiz varsa, sıkıntı varsa arayın. Ama telefon pazarlamacılığı yapmayın. Hele hafta sonu sabahın köründe arayıp rahatsızlık vermeyin. Bu yüzden sizi engelledim. Şimdi de son birkaç gündür, her gün günde 2 kere arıyorsunuz. Lütfen gerçekten problem varsa mail adresime yazın.

Zafer 757 Okunma

Cevaplar

  • Zafer21 Ekim 2016

    İletişim Kanallarına cevabımdır: 1) - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) Bu numaranın sürekli aramasından bıktım. Ben neden arayım? 2) Bize Yazın (https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.) - Online müşteri hizmetlerine söyledim. Cevap vermedi. Görüşmeyi sonlandırdım. Şikayet olarak mail attım, web siteniz üzerinden. 3) Yapı Kredi Hizmet / Twitter Twitterdan om veya dm olarak şikayetimi bildirdim. Kuşkunuz olmasın. 4) - Yapı Kredi Hizmet / Facebook Özel verilerimin görüntülenmesini istemiyorum. Buradan iletişim kurmadım. Kurmam. 5) PK:440 - Kocaeli Posta mı kalmış. Sonu. Standart bir cevap yazmışsınız. Okuduğunuzdan bile şüpheliyim.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi21 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön