28 Eylül 2015

Yapı Kredi Bankası 444 0 444 Numarası Sürekli Arıyor!

Yapı Kredi Bankası'ndan sürekli
aranıyorum. Sürekli arayıp ben açınca telefonu
kapatıyorlar. İki defa 4440444 no.lu telefonlarına yapı krediden gelen hiçbir şeyi istemediğimi bildirmeme ve sistemlerine not aldırmama rağmen yine beni sürekli arıyorlar. Bu bankadan şikayetçiyim.

Battal 51 Okunma

Cevaplar

  • Battal01 Ekim 2015

    Size evet. Yapı krediye hayır.

  • Battal28 Eylül 2015

    Ben yukarıdaki çözüm kanallarını defalarca kullandım. Ancak bir sonuç alamadım. Hala burayaya "kopyala-yapıştır" cevaplar yazıyorsunuz. İşinizi iyi yapın. Milleti boşu boşuna rahatsız etmeyin. Bu cevaplar kesinlikle beni ikna etmiyor. Gelişigüzel aramalar devam ediyor.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi28 Eylül 2015

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön