16 Eylül 2013 #2013398

Yapı Kredi Bankası 3 Günde 100 TL Faiz!

Her ayın 10'dan 10'na doğal gaz borcum var, toplam 400 TL ve ben borcumu maaşın geç yatmasından dolayı her ayın 12'si veya 13'de ödedim. 6 aydan beride aynı şekilde ödemeye devam ettim ve bu ay ayın 13 de gittiğimde bana ekstra 100 TL daha bir borcunuz olduğu söyleniyor ve benden 400 TL yerine 500 TL yatırmamı istiyor. Bende geçen ayların makbuzları ile gittiğimde bunlar bizi ilgilendirmez, biz senedinizi notere verdik onlar ilgilensin deniyor.


Bu konuda ben bir daha Yapı Kredi Bankası ile bütün ilişkimi kesiyorum, çevremdeki insanlara böyle bir bankanın ne kadar yanıltıcı olduklarını bizzat herkese anlatacağım, ilgilenen kimse olmazsa eğer.

Samet 33 Okunma

Cevaplar

  • Samet02 Kasım 2013

    evet sız bızım alınterıyle kazanmıs oldugumuz paraları toplamak ıcın ordasınız

  • Samet02 Kasım 2013

    degısen bısey olmadı seveseve odedık ıns bıdaha yaparlar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön