Yapı Kredi Bankası 2018 Yılından Borç Çıkartılıyor.

Oğuz Oğuz04 Haziran 11:34

Babam 25 yıldır bankanın kredi kartını kullanıyor. Emekli bir okul müdürü olarak çok titizdir gününden önce ödeme yapar. Mart 2020 de hesap özetinde 1110 lira " geçmiş hesap iadesi " diye bir borç çıkarılmış. Hemen aradık, "2018 yılından kalan borç sistemden çıkıyor " cevabı aldık. " İyi ama iki senedir kart aktif kullanılıyor hiçbir uyarı, hatırlatma, arama, bilgilendirme yok, o zaman o dönemin hesap özetini çıkarın " dediğimizde " Ücret karşılığı çıkarabiliriz " yanıtını aldık. "En yakın şubeden detaylı bilgi alabilirsiniz dendi ". Gittik, şube : " Biz buradan göremeyiz " dedi. Şimdi soruyorum : 75 yaşında emekli bir öğretmen, 25 yıllık sadık bir müşteriye şu pandemi günlerinde, belgesiz, izahsız yaptığınız reva mıdır? Sisteminiz kaynaklı bu konunun ivedilikle lehimize çözümünü, tarafımıza bilgi verilmesini rica ederiz. Babam Halis Koç 0 (535*********26

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Oğuz 4 hafta önce

Yapı Kredi Bankası burada bahsetmiş olduğumuz konuyla ilgili mail veya telefon yoluyla bize ulaşmamış, iki sene önceden hayali olarak çıkarttığı meblağı borç olarak önümüze sürmeye devam etmektedir. İlgili belgeyi istediğimizde ücret talep etmektedir. Bir de buradan " aradık, ulaşamadık, mail attık " tarzı açıklamalar yazmaktadır. Bu neyin rahatlığıdır? "İstediğiniz yere şikayet edin, bana bir şey olmaz " tavırları ne kadar doğrudur, takdirini sizlere bırakıyoruz.

profile-icon Oğuz 1 ay önce

Değerli banka yetkilimiz, tarafımıza herhangi bir telefon araması veya, herhangi bir mail gönderimi yapılmamıştır.

Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı telefon numaranızdan tarafınıza ulaşılamamış olup e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

profile-icon Oğuz 05 Haziran 10:58

Tarafımıza bankadan hiçbir geri dönüş halihazırda sağlanmamıştır. Tüm iyi niyetimizle müşteri kaydımıza ulaşamadıklarını düşünerek müşteri numaramızı paylaşıyoruz : 019847001 Halis Koç

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 04 Haziran 11:35

Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler