12 Nisan 2014

Yapı Kredi Bankası 20 TL EFT Ücreti Aldı!

Yapı Kredi Bankası vadesiz hesabımdan geçen haftalarda EFT yaptım.Benden 3 tl EFT bedeli kesildi. Sonrasında EFT iptali için şubemle görüştüm ama sonradan bu talebi geri çektim. Fakat sonra hesabımdan 16 tl daha çekildiğini gördüm.


Bankayı aradım görüştüm.Durumu anlattım bayan beni 10 dk hatta bekletti ve şu kelimeleri söyledi; bankamız paranın nereye gittiğini araştırmakta olacak, şuan size cevap veremiyoruz malesef. Biz sizi arayacağız gerekirse her gün arayacağız bilgilendirme amaçlı dedi.


Aradan 1 hafta geçti her gün arayan Yapı Kredi Bankası beni 1 gün bile aramadı. Bugün tekrar 10 dakika hatta bekledikten sonra bana EFT talebi vermişsiniz 16 tl bu yüzden kesilmiş dedi. 2 hafta bekledim. Ve toplamda 19 tl kesildi.

Aykut 155 Okunma

Cevaplar

  • Aykut16 Nisan 2014

    Beni sabahın 9'unda aramışsınız ulaşamamın gayet normal. Ayrıca ben 16 tl peşinde değilim. Ben soruyorum neden kesildi diye sizin personelleriniz siz kapatın biz araştıralım bulursak neden kesildiğini ararız diyorlar. Böyle bi bankacılık şekli yok. 1 hafta niye olduğunu bekledim. Bunu kesinlikle adil bulmuyor ve yakıştıramıyorum size. Asla yapıkredi ile çalışmam bir daha.

  • Aykut16 Nisan 2014

    Beni sabahın 9'unda aradınız o yüzden ulaşamadınız. Ayrıca ben 16 tl peşinde değilim. Madem bankalıcık ücretleri bu yada kesilmesi gereken tutar bu, neden ben 1 hafta sizden bu cevabı alamadım? Arkadaşlar neden siz kapatın biz bunu çözmeye çalışıcaz ilk defa karşılaşıyoruz dediler ? Siz işi bilmeyen insanlarla mı çalışıyorsunuz ? Asla yapıkredi ile işim olmaz.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi12 Nisan 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön