17 Mart
#11726245

Yapı Kredi Bankası 142 TL Aidat Aldılar!

Maaşımızı Yapı Kredi Bankası'ndan almaya başladık, iş yerine gelen bankacılar kredi kartı almamı maaş müşterisi olduğum için aidat almayacaklarını, alınsa bile iade edileceğini söylediler. Bende ATM'den para yatırmakla uğraşmamak için kredi kartı aldım ve hep onu kullandım. Sonuç tahmin ettiğiniz gibi 142 TL aidat aldılar ve iade etmediler. Bende kartı kapattırdım. Bana yalan söylediler. Telefonda temsilci şirketiniz muafiyet anlaşması yapmamış diyor. İdari işlerimiz ise biz kredi kartına karışmayız yok öyle bir şey diyor. Ey Yapı Kredi artık ne faturamı sizden öderim ne de maaşımı 1 saat fazla tutarım bankanızda. Sizin için müşteri kaybetmek paradan daha önemliymiş bunu da anladık. Arkadaşlar köprüyü geçene kadar. Sonra gerçekler...

Selçuk Selçuk 535 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Selçuk11 Nisan

  Aynı durumda arkadaşıma kart aidatını iade ettiniz, bana etmediniz şimdi benimle t... Şak geçiyorlar sayenizde...

 • Selçuk23 Mart

  Yapı Kredi dışhatlar servisinden beni aradınız güvenlikten dolayı bilgilerime ulaşamadınız, işimden izin aldım şubeye gidip bilgilerimi güncelledim, müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirdim. Kredi kartımı kapattırdım ama kapandığından emin bile değilim hala kredi kartı kampanyalarıyla ilgili mesaj ve arama alıyorum... Sorunumu çözmediniz benden (yalan söyleyerek) aldığınız 142 TL haram olsun... Dilerim iş yerim yakın zamanda maaş olarak da başka bankayla anlaşır, kapınızın önünden bile geçmem. (inceleme tamamlanmış olup diyorsunuz ama; inceleyemediniz ki ne tamamlanması) başıma gelenleri de iş arkadaşlarıma anlatacağım ki onlarda aynı kazığı yemesin.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi18 Mart

  Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmış ve size kayıtlı telefonunuzdan bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi17 Mart

  Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları